Tradice se mají dodržovat, a proto se Jaguáři vydali na své soustřední do Nové Role u Karlových Varů. Opět. Již po osmé! Letní soustředění se tentokrát konalo ve druhé polovině prázdnin ve dnech od 14. do 22. srpna. Přijela opět celá sestava – Denis, Honza alias Šmudla, Iva, Jana, Pavel a Standa. Petra z týmu zatím odešla, ale v půli soustředění se k nám přidala Kristýna. Spolu s námi opět přijel náš doprovod.Cílem každodenních dvoufázových tréninků bylo vychytat chyby, které jsme objevili ve srovnání s mezinárodní konkurencí na turnaji Euro-Cup, kterého jsme se zúčastnili v červenci. Nacvičili jsme i pár nových taktik a stylů hry. Pomocí různých her jsme se snažili vylepšit stále nedostatečnou komunikaci na hřišti. Díky trpělivému vedení naší trenérky Andrey Kuncové se nám to snad povedlo. Budeme to moct ukázat na mezinárodním turnaji Prague Powerchair Open, který se koná 29. a 30. září.

Naštěstí se nepotvrdila špatná předpověď počasí a většinu dní bylo hezky. Někteří z nás se stihli aspoň jednou smočit, ale vlna veder nás tentokráte minula. Grilování nás minout nemohlo. Hlavní letošní zábava ale byla hudba a karaoke večerní párty.

Děkujeme trenérce Andree, kuchařovi Oldovi a jeho pomocnici Lucce. Za společnost a asistenci děkujeme Bobovi, Petrovi, Dianě, Matějovi, Míše a chvíli i druhé Míše a Ondrovi. A dětičkám Matějovi, Jonášovi, Aničce a Klárce. Těšíme se na další rok.

Jaguáři ctí tradice